Політика конфіденційності
 

Адміністрація інтернет-магазину tanoya.ua приділяє значну увагу захисту персональних даних своїх Користувачів.
Користувачі сайту https://tanoya.ua (далі – Сайт) можуть переглядати каталог товарів та інші сторінки Сайту без надання персональних даних. Для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, нам потрібні Ваші контактні дані.


Прохання до Користувачів ознайомитися з наведеною інформацією, оскільки положення Політики конфіденційності можуть змінюватися.

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Політика конфіденційності розроблена у відповідності до діючого законодавства України, зокрема, Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VI і встановлює порядок отримання, збору, накопичення, зберігання, обробки, використання, захисту і розкриття персональних даних Користувачів Сайту.

1.2. Політика діє відносно всієї інформації, яку ми отримуємо про Користувача під час користування Сайтом.

1.3. Використання Користувачем Сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності.

1.4. Політика конфіденційності застосовується лише до Сайту https://tanoya.ua/. Інтернет-магазин не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, що можуть бути доступними на Сайті.

 

  1. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

2.1. Політика встановлює зобов'язання адміністрації щодо нерозголошення та захисту персональних даних, які Користувач надає при реєстрації або оформленні замовлення на Сайті.

2.2. Персональні дані включають: прізвище, ім’я; контактний телефон; адресу електронної пошти; адресу доставки товару.

2.3. Інша персональна інформація (історія покупок, браузери, операційні системи тощо) зберігається надійно і не розповсюджується, за винятком випадків, передбачених цією Політикою.

 

  1. МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

3.1. Персональні дані використовуються з метою:

3.1.1. Ідентифікації Користувача для оформлення замовлення і укладення договору купівлі-продажу.

3.1.2. Надання доступу до персоналізованих ресурсів Сайту.

3.1.3. Встановлення зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, обробку запитів і заявок.

3.1.4. Підтвердження достовірності персональних даних.

3.1.5. Створення облікового запису для покупок.

3.1.6. Повідомлення про стан замовлення.

3.1.7. Обробки і отримання платежів.

3.1.8. Надання ефективної клієнтської і технічної підтримки.

3.1.9. Надання оновлень щодо асортименту, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин.

 

  1. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

4.1. Обробка персональних даних здійснюється без обмеження терміну, законним способом, з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

4.2. Адміністрація має право передавати персональні дані третім особам (кур'єрські служби, організації поштового зв'язку, оператори зв'язку) виключно з метою виконання замовлення Користувача.

4.3. Персональні дані можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

4.4. При втраті або розголошенні персональних даних адміністрація інформує Користувача про це.

4.5. Адміністрація вживає необхідних заходів для захисту персональної інформації від неправомірного доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

 

  1. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

5.1. Користувач зобов'язаний:

5.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

5.1.2. Оновлювати, доповнювати надану інформацію про персональні дані в разі зміни.

5.2. Адміністрація Сайту зобов'язана:

5.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, визначених цією Політикою.

5.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без письмової згоди Користувача, не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних, за винятком випадків, передбачених цією Політикою і законодавством України.

5.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних.

5.2.4. Блокувати персональні дані при зверненні або запиті Користувача або його законного представника, або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

 

  1. ДОДАТКОВІ УМОВИ

6.1. Адміністрація має право вносити зміни в Політику конфіденційності без згоди Користувача, у тому числі при зміні вимог законодавства України.

6.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.

6.3. Всі пропозиції або питання щодо цієї Політики слід повідомляти по тел. 0 800 212 363  або на e-mail: info@tanoya.com.ua.

6.4. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці Сайту за адресою: https://tanoya.ua/polityka-konfidentsiinosti